Kupuj tanio!

Posted on 22/07/2014 9:40am

Niewielu z nas robi zakupy - nawet niezbyt kosztowne, czy pod wpływem chwili – bez wcześniejszego sprawdzenia, ich ceny w innym sklepie. W czasach internetu, i coraz bardziej rozwijającej się e-sprzedaży, zestawienie cen przed kliknięciem „kup” wydaje się być jak najbardziej naturalne.
Ceneo
Source: Ceneo
Wsparcie okazują nam specjalnie przygotowane porównywarki cenowe. Jedną z nich jest Ceneo, która może poszczycić się największym powodzeniem wśród kupujących w sieci z racji najatrakcyjniejszych ofert.

Jak korzystać z wyszukiwarki Ceneo? Nic prostszego.

Korzystanie z Ceneo jest wręcz automatyczne. Jeżeli wiemy jaki artykuł nas interesuje, wystarczy, że podamy jego nazwę w oknie głównej wyszukiwarki, widniejącej na górze strony. Jeśli natomiast dopiero chcemy się zaznajomić z jakąś pozycją (np. telewizorem), wejdźmy w adekwatną właściwą zakładkę, a tam poznamy interesujące nas informacje na jego temat i wartość.

Aby być użytkownikiem tej porównywarki cenowej, nie trzeba się nigdzie logować. Wszystkie informacje zawarte na stronie są ogólnodostępne i mogą z nich skorzystać wszystkie osoby odwiedzające stronę.

Ceneo to porównywarka cenowa dbająca o wizerunek swój i swoich klientów. Skutkiem tego stworzyło program „Zaufane opinie”, dzięki któremu wszelkie komentarze umieszczane na stronie są godne zaufania. Dzięki zastosowaniu specjalnej weryfikacji komentarzy, strona uniemożliwia wystawianie nieprawdziwych opinii o sklepach.

Zakupy online
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej sklepów traktuje obecność serwisie jako możliwość promowania swej działalności.

Od momentu gdy na polskim rynku rozpoczęły swą działania porównywarki cen różnorodnych produktów, sklepy masowo podjęły korzystanie z ich usług. Z tej przyczyny klient ma sposobność aby szybko i łatwo porównać cenę produktu, który go interesuje i wybrać ten, który jest dla niego najtańszy .

Dlaczego warto zdecydować się na porównywarki e-sklepów? Większa ilość odwiedzin w sklepie, zwykle gwarancja wyższych obrotów, rozpoznawalność nazwy e-sklepu - co ma nie lada znaczenie w przyszłości (klient nabiera zaufania i wraca) a także mniejszy koszt za reklamę niż w przypadku np. spotów telewizyjnych. Korzystanie z Ceneo? To się opłaca!