Jak dobrze można chronić swoją komórkę przed różnymi uszkodzeniami, podstawowe rodzaje obudów

Posted on 25/01/2021 7:27am

Każdego roku na świecie produkuje się setki milionów telefonów komórkowych. Co chwilę pojawiają się coraz to nowe modele, o jeszcze większym wyświetlaczu czy wydajniejszym procesorze, tak więc telefon stał się chyba najczęściej wymienianym urządzeniem elektronicznym. W dużej mierze wynika to z działań telekomunikacyjnych koncernów, które w dwuletnich okresach oferują klientom za symboliczną kwotę nowy aparat.


telefony
Author: César
Source: http://www.flickr.com
Dużo tego typu telefonów jest później jeszcze używanych, ale zdecydowana większość z nich będzie żyła co najwyżej cztery lata. W związku z tym że komórki są dzisiaj przedmiotem osobistego użytku, niektóre osoby wręcz nie mogą się z nimi rozstać choć na chwilę, to warto zadbać o to, żeby dały one radę w przyzwoitym stanie doczekać do wymiany. Niestety trzymanie telefonu w kieszeni, kładzenie go w przypadkowych miejscach czy nawet upadki z większej wysokości powodują, że może się on porysować czy po prostu całkiem zniszczyć. Lecz można kupić akcesoria, które choć z minimalnym stopniu zabezpieczą urządzenie przed takimi przygodami.

Hej, sprawdź to monitoring auta gps, jeżeli do tej pory nie dotarła do Ciebie wiadomość o tej niesamowitej stronie a przekonasz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo ciekawa.

Podstawową rzeczą, o której należy pomyśleć kupując nową komórkę powinien być pokrowiec na telefon (polecamy sklep Nawet proste egzemplarze w znacznym stopniu będą zabezpieczać obudowę przed uszkodzeniami, a rozmaitych odmian pokrowców jest bardzo dużo, więc wybierać jest w czym. Pokrowce różnią się od siebie głównie rodzajem materiału, z którego je wykonano. Popularne są odmiany silikonowe, czasami w bardzo oryginalnych kolorach, jednak chronią one jedynie obudowę z tyłu, ale szybki już nie.


personalizowany case na telefon
Source: pixabay.com
W takim przypadku dużo lepiej nadawać się będą pokrowce mające klapkę, jaka normalnie jest zamykana, a otwiera się ją jedynie w czasie dzwonienia. Pokrowce poza rozmaitymi wzorami będą się różnić również kolorami. Tu pomysłowość projektantów jest wprost nieograniczona, a od jakiegoś czasu popularność mają również - etui z własnym zdjęciem. Dostarczając firmie produkującej tego typu obudowy swoje zdjęcie można swój aparat telefoniczny zrobić rzeczywiście wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Tags: projekt, Obudowa, aparat, smartfon, ochrona